KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13294343
nr 1329 4343
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, a tergo Khazov, 1993, skogslandskap. Olja på duk, 50x72 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 maj 2020
kl 20:23:29
100 kr
200 kr